Nowy gameplay z Bloodborne w jakości HD!

Zapraszamy na ponad sześć minut rozgrywki z wersji demonstracyjnej, którą Sony pokazało na targach Gamescom 2014.

Podczas imprezy w Kolonii mogliśmy zobaczyliśmy już jeden gameplay z Bloodborne (klik) oraz sporą galerię screenów, ukazującą m.in. otwarte przestrzenie (klik).

Teraz Sony postanowiło opublikować pełny zapis demo z Gamescomu, które możecie odpalić w jakości 1080p. Podczas filmiku ponownie przeniesiemy się na mroczne uliczki gotyckiego miasta, załatwimy kilku przeciwników, by na samym końcu stanąć naprzeciw naprawdę potężnej kreatury.

Bez wątpienia – Bloodborne to jedna z lepszych gier, które pokazano na tegorocznej imprezie w Kolonii. Tytuł jest ekskluzywną produkcja dla PlayStation 4 , która ma działać w rozdzielczości 1080p i prędkości 30 klatek na sekundę.

Bloodborne będzie typowym przedstawicielem gatunku RPG akcji, przedstawionym z perspektywy trzeciej osoby. Na początku stworzymy własną postać, która może dzierżyć dwa rodzaje uzbrojenia. W lewej ręce trzymamy broń palną, w prawej – np. ogromny tasak. Nasz bohater nie dysponuje tarczą, więc główną metodą obrony w grze będą uniki oraz parowanie ciosów.

Bloodborne – premiera gry powinna nastąpić na początku przyszłego roku

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: