Nowy Doom i Dishonored na E3?

Zaproszenie na konferencję studia Bethesda zdradza nieco szczegółów na temat zapowiedzi. Szykujemy się na nowego Dooma oraz Dishonored. A co z Falloutem?

Bethesda właśnie rozesłała zaproszenie do mediów na konferencję podczas targów E3. Będzie ona miała miejsce 14 czerwca tego roku. Co prawda na zaproszeniu nie jest napisane, jakie dokładnie gry zostaną pokazane, ale zdjęcie umieszczone w mailu jasno sugeruje, czego możemy się spodziewać.

Jest tam postać BJ Blazzkowicza, więc na pewno pojawią się nowe informacje na temat kolejnego Wolfensteina. Zreszta ta produkcja została już oficjalnie zapowiedziana, więc jasne jest, że twórcy pochwalą się kolejnymi szczegółami. Na zaproszeniu widać też postać Tallboya, co może sugerować nową część Dishonored (Tallboy był jednym z przeciwników we wspomnianej grze). Ponadto dostrzegamy też tam Cyberdemona, który z kolei podpowiada, że możemy mieć do czynienia na konferencji z nową częścią Dooma.


Na zaproszeniu brakuje jednak wskazówek dotyczących nowego Fallouta, co jednak nie musi wykluczać braku informacji na temat kolejnej części tej gry na E3.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

20 Shares
Share20
+1
Tweet