Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

GTA Vive City Remaster. Fani szykują prawdziwą petardę

Grupa RevTeam planuje odświeżyć kultowy tytuł. Grand Theft Auto Vice City już na horyzoncie!

Jeśli od lat pragnęliście powrócić do słonecznego miasta przywodzącego na myśl Miami, to zapewne Wasze serce zaczęło bić szybciej. Rosjanie w oparciu o silnik graficzny Rage, który napędzał Grand Theft Auto IV, zamierzają uwspółcześnić hit z 2002 roku, nazwa projektu to Grand Theft Auto Vice City 2.

Jeśli załączone zdjęcia z tytułu to dla Was za mało, to być może ucieszy Was fakt, że jeszcze w tym roku doczekacie się filmów z rozgrywki oraz dema produkcji. Twórcy planują odtworzyć grę bez pominięcia żadnych istotnych elementów, takich jak bogaty arsenał czy charyzmatyczni bohaterowie.

Warto wspomnieć, że to nie pierwsza próba odrestaurowania klasyka. Swego czasu pisaliśmy o modzie Vice Cry: Remastered do GTA V. Chociaż nie zawierał on pełnej kampanii, pozwalał na zabawę przy mniejszych aktywnościach, podczas których przejmowaliśmy kontrolę nad Tommym Vercetti). Więcej informacji wraz z linkiem do pobrania moda znajdziecie tutaj.

Graliście w Vice City? Jak Wasze wrażenia?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się