Nowy tydzień, nowe premiery gier. 6 najciekawszych tytułów

Starlink: Battle for Atlas

Starlink: Battle for Atlas jest obecne na konsolach i dopiero teraz dolatuje na komputery PC. Gra obsługuje technologię zabawek modułowych, umożliwiającą montowanie i modyfikowanie fizycznych statków kosmicznych w świecie rzeczywistym, podłączanie statków do kontrolera gry i rozgrywanie epickich przygód w układzie gwiezdnym Atlas, w trybie dla jednego gracza lub ze znajomym, w lokalnym trybie współpracy dla dwóch osób na dzielonym ekranie. Każdy modułowy komponent i pilot dołączeni do statku kosmicznego pojawiają się natychmiast w grze, dzięki czemu gracze bezpośrednio i znacząco wpływają na przebieg starć.

Modułowe zabawki i dynamiczna mechanika walki pozwalają graczom odkrywać różne sposoby na osiągnięcie celów i podchodzić do każdej przeszkody, eksperymentując z różnymi zdolnościami pilotów, uzbrojeniem i statkami. Ostatecznie gracze będą uwalniali niszczycielskie kombinacje na swoich wrogach.

Starlink: Battle for Atlas oferuje także rozgrywkę w otwartym świecie i zawiera pełny układ gwiezdny, który gracze mogą odkrywać absolutnie dowolnie. Zbudowana od początku na silniku Snowdrop, gra pozwala na płynne podróżowanie po egzotycznych obcych planetach układu gwiezdnego Atlas. Na siedmiu różnych, tętniącym życiem światach, czeka mnóstwo wyzwań.

  • Platformy: PC, PS4, Switch, Xbox One
  • Data premiery na PC: 30 kwietnia
  • Producent: Ubisoft
  • Wydawca: Ubisoft

Na czwartej stronie uciekamy przed wirusem.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.