Nowe Halo już powstaje. Ogłoszenie o pracę mówii o kolejnej odsłonie serii

0 komentarzy

343 Industries poszukuje deweloperów do pracy. Wygląda na to, że nowe Halo już powstaje, jednak nie jesteśmy jeszcze pewni jak będzie wyglądać.

Halo Infinite ma zadebiutować pod koniec roku i wiele wskazuje na to, że tym razem to już ostateczny termin. Gra miała kilka problemów po drodze i w końcu trafi w ręce fanów serii.

Wygląda jednak na to, że Microsoft już szykuje swoją sztandarową markę do kolejnych kroków w kierunku rozwoju. Ogłoszenie o pracę w 343 Industries zdradza, że kolejna gra osadzona w słynnym uniwersum już powstaje.

343 Industries poszukuje producenta, który pomógłby stworzyć nowy projekt osadzony w uniwersum Halo. To Twoja szansa na pracę nad jedną z najbardziej ekscytujących i kreatywnych marek w branży wraz z jednym z najbardziej utalentowanych zespołów.

Fragment ogłoszenia o pracę opublikowanego przez Microsoft

Na ten moment nie wiadomo jak ma wyglądać gra. Wiemy, że to projekt z segmentu AAA, jednak informacje o gatunku czy motywie przewodnim projektu pozostają nieznane. Jeśli grę tworzy samo 343 Industries, to możliwe, że będzie to kolejny spin-off w stylu Spartan Strike lub następca Halo Wars tworzonego we współpracy z Creative Assembly.

Tyle informacji musi nam póki co wystarczyć. Kolejne wieści zapewne będą pojawiać się w sieci w ciągu kolejnych miesięcy.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się