PlayStation logo - nowe gry

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi: ,

Nowości tego tygodnia na PS4 i PS5. Sony chwali się premierami

Na PS4 i PS5 zmierzają nowe gry. W tym tygodniu obędzie się bez wielu niesamowitych debiutów, ale i tak nie jest bardzo słabo.

W tym tygodniu zadebiutuje sporo gier, choć większość premier dotyczy niestety tylko PeCetów. Nowe gry pojawią się jednak też na PS4 i PS5. Jeśli jesteście posiadaczami tych konsol Sony, zapoznajcie się z nowymi produkcjami.

Pierwsze debiuty mamy już tak naprawdę za sobą. 6 czerwca na PS5 ukazało się odświeżone A Plague Tale Innocence. Jeśli subskrybujecie PS Plus, możecie odebrać ten tytuł w ramach zestawu na lipiec. Innocence doczekało się paru ciekawych ulepszeń, o których przeczytacie w tym miejscu.

Tego samego dnia zadebiutowało też Watch Dogs Legion: Bloodline. Dodatek do całkiem udanego sandboxa od Ubisoft wprowadzi do gry bohaterów, których możecie kojarzyć z poprzednich odsłon cyklu. Tak, jest wśród nich też Aiden Pearce z pierwszego Watch Dogs.

Ostatnia znacząca premiera tygodnia odbędzie się 8 czerwca. Od tego dnia będzie nam dane ograć Crash Drive 3. To dynamiczna, widowiskowa i – na pierwszy rzut oka – całkiem przyjemna ścigałka. Fani gatunku zdecydowanie powinni rzucić na nią okiem.

Poniżej znajdziecie materiał PlayStation Access. Pokazuje on fragmenty rozgrywki z nowych gier oraz produkcji dostępnych w Plusie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się