Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. Klimatyczny horror, Warzone 2 i kozy

Nowe gry PS4 i PS5 tego tygodnia. Nie tylko Warzone 2 człowiek żyje
Newsy PS4 PS5

Nowe gry na PS4 i PS5 zostały zdominowane przez darmowe Call of Duty: Warzone 2, ale nie tylko. Fani PlayStation mogą liczyć na parę ciekawych pozycji.

PlayStation Access podsumowuje nowe gry tego tygodnia w kolejnym filmie z cyklu. Tym razem posiadacze PS4 i PS5 mogą liczyć na parę potencjalnie świetnych pozycji, z czego bodaj najważniejszą premierą wydaje się Call of Duty: Warzone 2. Grę można już pobierać, a o godzinie 19:00 czasu polskiego ruszą serwery. Jeżeli nic nie stanie nie przeszkodzie, tytuł ma szansę przebić sukces poprzedniczki.

Oczywiście to nie wszystko. Zgaduję, że nie każdy gracz PlayStation tak samo uwielbia wszelkiej maści sieciowe FPS-y. Dla wielbicieli horroru również mam dobrą wiadomość, bo już w tym tygodniu debiutuje nowa gra od Supermassive Games. Kolejny tytuł reprezentujący ich serię The Dark Pictures to The Devil in Me, w którym wystąpi znana aktorka, a rozgrywka zostanie znacząco rozbudowana. Zapowiada się klimatyczna przygoda, tylko czy da się jeszcze przerazić fanów strachów?

Nie sposób również pominąć Goat Simulator 3. Tak, to gra, o której może nie jest jakoś szczególnie głośno, ale trzeba pamiętać, że pierwsza część okazała się wielkim hitem. Tym razem deweloperzy oddają tytuł do rąk maksymalnie czterech graczy naraz w kooperacji. Brzmi świetnie i mam nadzieję, że znajdziemy tu coś więcej niż znany z innych gier z serii szeroko pojęty chaos. Choć ten i tak mi nie przeszkadza.

Nowe gry PS4 i PS5 tego tygodnia:

  • Call of Duty: Warzone 2 (PS4, PS5) – 16 listopada
  • Goat Simulator 3 (PS5) – 17 listopada
  • Norco (PS4 i PS5) – 17 listopada
  • The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me (PS4, PS5) – 18 listopada
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie