Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. Testy Diablo IV, świetny symulator i Dziwny Zachód

Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. Trzy premiery, ale to nie wszystko
Newsy PS4 PS5

Kolejny tydzień zmierza ku końcowi, ale gracze wciąż mogą cieszyć się premierami. Nowe gry na PS4 i PS5 to nie tylko trzy pozycje, ale również oczekiwany start bety oraz nowe wydarzenia.

Na kanale PlayStation Access pojawił się nowy film podsumowujący wszelkie premiery tego tygodnia. Okazuje się, że w nawet w chwilach względnego odpoczynku od wielkich premier na PS5 lub PS4 da się zagrać w ciekawe pozycje. Warto zaznaczyć, że tym razem dostaniemy nie tylko same gry, ale również fani popularnych tytułów sieciowych mogą liczyć na nową zawartość.

Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia:

  • TT Isle of Man: Ride on the Edge 3 | PS4, PS5 – 11 maja
  • Fuga: Melodies of Steel 2 | PS4, PS5 – 11 maja
  • Weird West: Definitive Edition | PS5 – już dostępne
  • Diablo IV: Server Slam | PS4, PS5 – 12 maja do 14 maja

Najciekawiej zapowiada się beta Diablo IV. Będą to już drugie testy, które potrwają przez najbliższy weekend. Tym razem Blizzard zamierza “przeładować” serwery. Oznacza to jednocześnie, że lepiej nie spodziewajcie się w pełni komfortowej rozgrywki. Mamy jednak nadzieję, iż finalnie przełoży się to na “wytrzymałość” serwerów na premierę.

Oprócz tego warto zainteresować się bardzo udaną pozycją od weteranów immersive simów (m.in. części byłych twórców Dishonored), czyli Weird West w ulepszonej edycji dostosowanej do PS5. Fani “ścigałek” mogą liczyć na kompleksowy symulator wyścigów motocyklowych, a do tego zadebiutuje również Fuga: Melodies of Steel 2. Część gier jest już dostępna, a część stanie się dostępna wieczorem (w chwili pisania tego artykułu).

Warto też zwrócić uwagę na nowe wydarzenia. W Call of Duty: Modern Warfare II i Warzone 2 startuje nowy sezon. To nie tylko nowy karnet bojowy, ale też dodatkowe wyposażanie, tryby i mapy. Na podobną radość mogą liczyć fani Fall Guys – wraz ze startem 4. sezonu pojawi się oczekiwany od dawna edytor map.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie