Nowe dodatki do Star Wars: Battlefront. Prezentacja Gwiazdy Śmierci, ujawnienie Łotr 1: Scarif

Nowe dodatki do Star Wars: Battlefront. Prezentacja Gwiazdy Śmierci, ujawnienie Łotr 1: Scarif
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Fanów Gwiezdnych Wojen czeka sporo dobrego!

Firma Electronic Arts przedstawiła podczas konwentu Star Wars Celebration Europe kolejne dodatki, które w nadchodzących miesiącach zagoszczą w omawianej produkcji. Pierwszy z nich, Gwiazda Śmierci, zostanie wydany jesienią (wrzesień), a kolejny – nazwany Łotr 1: Scarif – pojawi się pod koniec tego roku.

Konwent przyniósł ze sobą pierwszą prezentację DLC Gwiazda Śmierci (do obejrzenia poniżej) oraz garść szczegółów na temat dodatku, które przedstawiono również na oficjalnej stronie Star Wars: Battlefront. Oto one:

  • Nowi bohaterowie – Twórcy potwierdzili, że wraz z dodatkiem w ręce graczy trafią dwaj nowi bohaterowie: Bossk oraz postać, na którą wszyscy czekali, uwielbiany przez fanów Chewbacca. Chewie to jeden z bohaterów, których pojawienia się w grze domagaliście się najczęściej. Nie możemy się już doczekać, aż dołączy do aktualnie dostępnych postaci, w tym swego partnera Hana Solo.
  • Walka w kosmosie – W dodatku znajdą się nowe mapy pozwalające walczyć zarówno we wnętrzu Gwiazdy Śmierci, jak i w przestrzeni kosmicznej wokół stacji bojowej.
  • Wieloetapowa rozgrywka – Swoje umiejętności będziecie mogli sprawdzić, lecąc „korytarzem” na powierzchni Gwiazdy Śmierci.
  • Nowe pojazdy, karty i wiele więcej – W dodatku Gwiazda Śmierci znajdą się nowe pojazdy, blastery i gwiezdne karty. Szczegóły zostaną ujawnione w najbliższym czasie.

Ponadto poznaliśmy nazwę czwartego dodatku do Star Wars: Battlefront. Powitajcie Łotr 1: Scarif. Według pierwszej grafiki koncepcyjnej DLC, zagramy w nie 16 grudnia i znajdziemy w nim bohaterów oraz planetę z filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie.

Star Wars: Battlefront - ujawniono DLC Łotr 1: Scarif
Star Wars: Battlefront – ujawniono DLC Łotr 1: Scarif

Star Wars: Battlefront – nowe atrakcje już w tym tygodniu

Osoby preferujące rozgrywkę offline, już 21 lipca będą mogły wypróbować nowy tryb Starcie, który umożliwi zabawę offline w dwóch najpopularniejszych trybach – Ataku AT-AT i Eskadrze. W przypadku konsol, będziemy mogli zagrać również na podzielonym ekranie. Wraz z trybem Starcie do gry trafi nowe zlecenie od Hutta Jabby. Pistolet Stinger to pierwsza karta zużywalna umożliwiająca prowadzenie ognia przez cały okres swej aktywności.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie