Nowe DLC do Dying Light zapowiada się bardzo… sadystycznie

Nowe DLC do Dying Light zapowiada się bardzo… sadystycznie
PC PS4 XOne
[caption id="attachment_24083" align="aligncenter" width="1920"]Dying Light DLC Dying Light DLC[/caption] Właśnie poznaliśmy szczegóły nowego dodatku do Dying Light. Gracz przeniesiony zostanie na okryty złą sławą stadion, ale to nie jedyna nowa lokacja. Będą też interesujące zadania i tryb kooperacji.
Techland ogłosił datę wydania The Bozak Horde, nadchodzącego dodatku do Dying Light. Dostępny 26 maja, ten całkowicie nowy tryb rozgrywki zabierze graczy na Stadion Harran i pozwoli wziąć udział w serii szalonych wyzwań przygotowanych przez sadystę-psychopatę zwanego Bozakiem. Zaprojektowany przede wszystkim pod kątem rozgrywki w kooperacji, ten dodatek do świata Dying Light oferuje prawdziwe wyzwanie nawet dla najbardziej doświadczonych, czteroosobowych drużyn. Ponadto The Bozak Horde wzbogaca rozgrywkę o element rywalizacji, który czyni grę mniej przewidywalną i bardziej wymagającą niż kiedykolwiek wcześniej. Wszyscy, którym uda się pokonać hordę Bozaka, otrzymają kompozytowy łuk myśliwski, idealny do cichej eliminacji wrogów, a dzięki dodatkowym zadaniom będą mogli wejść w posiadanie strzał elektrycznych, zapalających i wybuchowych. Co zawiera dodatek?
  • CAŁKOWICIE NOWY TRYB GRY – zdobądź jak najwięcej punktów w chorej grze Bozaka, samemu bądź z przyjaciółmi. Dzięki nowemu systemowi rankingów możesz rywalizować z innymi i zostać najlepszym graczem Dying Light na świecie
  • WYZWANIE DLA FANÓW KOOPERACJI – zaproszenie do gry przyjaciół nie oznacza już przejścia na ‘easy’. Nawet czteroosobowa drużyna zostanie poddana serii wymagających prób, które wycisną z graczy siódme poty i dokładnie sprawdzą ich umiejętności walki i parkour’u
  • ZUPEŁNIE NOWA LOKACJA – wybierz się na okryty złą sławą Stadion Harran, serce Sektora 0, gdzie rząd Harran przegrał swoją pierwszą batalię z wirusem
  • BROŃ, KTÓRA ZMIENIA ZASADY GRY – pokonaj hordę i zdobądź doskonałą broń do cichej eliminacji wrogów: kompozytowy łuk myśliwski. Wypełnij dodatkowe zadania, by zdobyć strzały elektryczne, zapalające i wybuchowe.
  • KIM JEST BOZAK? – Przetrwaj jego brutalne wyzwania i dowiedz się więcej o człowieku, który zorganizował sadystyczne zadania w strefie kwarantanny.
Dodatek The Bozak Horde będzie dostępny dla wszystkich posiadaczy Season Pass, choć można także zakupić go odrębnie w cenie 24,99 zł.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie