Nowe DLC do Dying Light zapowiada się bardzo… sadystycznie

Właśnie poznaliśmy szczegóły nowego dodatku do Dying Light. Gracz przeniesiony zostanie na okryty złą sławą stadion, ale to nie jedyna nowa lokacja. Będą też interesujące zadania i tryb kooperacji.

Techland ogłosił datę wydania The Bozak Horde, nadchodzącego dodatku do Dying Light. Dostępny 26 maja, ten całkowicie nowy tryb rozgrywki zabierze graczy na Stadion Harran i pozwoli wziąć udział w serii szalonych wyzwań przygotowanych przez sadystę-psychopatę zwanego Bozakiem.

Zaprojektowany przede wszystkim pod kątem rozgrywki w kooperacji, ten dodatek do świata Dying Light oferuje prawdziwe wyzwanie nawet dla najbardziej doświadczonych, czteroosobowych drużyn. Ponadto The Bozak Horde wzbogaca rozgrywkę o element rywalizacji, który czyni grę mniej przewidywalną i bardziej wymagającą niż kiedykolwiek wcześniej.


Wszyscy, którym uda się pokonać hordę Bozaka, otrzymają kompozytowy łuk myśliwski, idealny do cichej eliminacji wrogów, a dzięki dodatkowym zadaniom będą mogli wejść w posiadanie strzał elektrycznych, zapalających i wybuchowych.

Co zawiera dodatek?

  • CAŁKOWICIE NOWY TRYB GRY – zdobądź jak najwięcej punktów w chorej grze Bozaka, samemu bądź z przyjaciółmi. Dzięki nowemu systemowi rankingów możesz rywalizować z innymi i zostać najlepszym graczem Dying Light na świecie
  • WYZWANIE DLA FANÓW KOOPERACJI – zaproszenie do gry przyjaciół nie oznacza już przejścia na ‘easy’. Nawet czteroosobowa drużyna zostanie poddana serii wymagających prób, które wycisną z graczy siódme poty i dokładnie sprawdzą ich umiejętności walki i parkour’u
  • ZUPEŁNIE NOWA LOKACJA – wybierz się na okryty złą sławą Stadion Harran, serce Sektora 0, gdzie rząd Harran przegrał swoją pierwszą batalię z wirusem
  • BROŃ, KTÓRA ZMIENIA ZASADY GRY – pokonaj hordę i zdobądź doskonałą broń do cichej eliminacji wrogów: kompozytowy łuk myśliwski. Wypełnij dodatkowe zadania, by zdobyć strzały elektryczne, zapalające i wybuchowe.
  • KIM JEST BOZAK? – Przetrwaj jego brutalne wyzwania i dowiedz się więcej o człowieku, który zorganizował sadystyczne zadania w strefie kwarantanny.

Dodatek The Bozak Horde będzie dostępny dla wszystkich posiadaczy Season Pass, choć można także zakupić go odrębnie w cenie 24,99 zł.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

30 Shares
Share30
+1
Tweet