Nowe DLC do Call of Duty: Black Ops III. Trailer, szczegóły i data premiery

Nowe DLC do Call of Duty: Black Ops III. Trailer, szczegóły i data premiery
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Dodatek Dziedzictwo będzie trzecim rozszerzeniem do Black Ops III.

DLC pojawi się jako pierwsze na PlayStation 4 już 12 lipca, zaraz potem zagości też na innych platformach (niestety nie na PS3 oraz X360). Call of Duty: Black Ops III – Dziedzictwo zawiera cztery nowe mapy trybu dla wielu graczy, których głównym założeniem będzie korzystanie z praw fizyki, siły bezwładności oraz płynnego poruszania się na całym świecie, włączając w to scenerie takie jak kriogeniczne więzienie, zatrzymana w czasie wioska Wikingów, arena walk ogromnych robotów czy też współczesna rekonstrukcja starożytnej, rzymskiej willi:

  • Imperium: Treyarch zaadaptował oryginalny system poruszania się z Black Ops III do ulubionej mapy fanów Call of Duty: Black Ops II – Raid. Rekonstrukcja tej klasycznej, średniego rozmiaru planszy zawiera tutaj także autentyczną, rzymską willę odtworzoną przez współczesnego, ekscentrycznego milionera, gdzie struktura klasycznej mapy łączy się z nowymi mechanizmami poruszania się znanymi z Black Ops III.
  • Kriogen: Zlokalizowane daleko od brzegu Morza Martwego, odizolowane więzienie trzyma najbardziej niebezpiecznych złoczyńców w mroźnym odosobnieniu. Wieżyczki strażnicze trzymają wartę nad małą, okrągłą mapą, gdzie w szalonej walce wokół kriogenicznych rur trzeba będzie wykorzystywać szanse do wbiegania po ścianach i atakowania z góry niczego nie spodziewających się przeciwników.
  • Berserk: Starożytni strażnicy z zapomnianej cywilizacji strzegą wejścia do wioski Berserk – osady Wikingów zatrzymanej w czasie. Gracze walczyć będą w zamieci śnieżnej o kontrolę nad mostem w samym sercu mapy, poruszając się po drewnianych budynkach, śmiertelnych skalnych uskokach oraz ciasnych przejściach.
  • Rumble: Gracze walczyć będą pomiędzy największymi na świecie mechanicznymi wojownikami na Rumble, arenie potyczek gigantycznych robotów przy uciesze tłumów. Ta średniego rozmiaru mapa przenosi całą walkę na środek areny, gdzie trzeba wywalczyć sobie zwycięstwo poruszając się pomiędzy częściami mechów oraz elementami pirotechnicznymi.
Call of Duty: Black Ops III – Dziedzictwo
Call of Duty: Black Ops III – Dziedzictwo

Dziedzictwo przeniesie także graczy do alternatywnej wersji ojczyzny Nikolaja, Związku Radzieckiego w latach 40., w kolejnym rozdziale opowieści o Zombie, zapoczątkowanej w Origins – Gorod Krovi. Gracze stawią czoła masie zmechanizowanej zombie-piechoty i będą musieli uciec ogniowi z nieba, wydobywającemu się z paszczy smoka, wszystko to na ruinach Stalingradu. Gorod Krovi przyniesie najbardziej ekscytujące przeżycia związane z Zombie jak do tej pory, wypełnione nowymi rodzajami wrogów, zupełnie unikatowymi mechanizmami rozgrywki oraz epickimi rodzajami broni przeciwko nieumarłym.

Dodatek Call of Duty: Black Ops III – Dziedzictwo można zamawiać przedpremierowo na PlayStation 4, aby otrzymać unikalny motyw Gorod Krovi.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie