Nowe Call of Duty zapowiedziane, będzie za darmo i mobilnie

Nowe Call of Duty zapowiedziane, będzie za darmo i mobilnie
Filmiki z gier Gry za darmo Mobile Newsy

Nowa gra free-to-play z serii Call of Duty, stworzona ekskluzywnie na Android oraz iOS, zostanie wydana także na Zachodzie.

Activision, we współpracy z Tencent, ogłosiło, że Call of Duty: Mobile zostanie wydane we wcześniej nieuzględnianych w zapowiedziach regionach, między innymi Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie i innych.

Call of Duty: Mobile jest nową grą free-to-play, w której znajdą się mapy, tryby, bronie oraz postaci z całej historii marki Call of Duty, włączając w to serie Black Ops oraz Modern Warfare. Gra, stworzona przez wielokrotnie nagradzane studio Tencent, Timi Studio, będzie dostępna ekskluzywnie na Android i iOS. Będzie w niej dostępne wiele różnych trybów gry, stawiających graczy przeciwko sobie w ogniu bezpośredniej, rywalizacyjnej walki, dzięki której wypróbują swe umiejętności w starciu z graczami z całego świata.

Fani serii mogą zarejestrować się przedpremierowo do Call of Duty: Mobile poprzez www.callofduty.com/mobile. Dzięki rejestracji gracze zyskają dostęp do najnowszych informacji na temat gry oraz publicznej bety, która odbędzie się latem w wybranych regionach.

W Call of Duty: Mobile gracze doświadczą płynnych starć z perspektywy pierwszej osoby w stylu Call of Duty, mierząc się ze sobą bezpośrednio w ukochanych trybach fanów, takich jak Deathmatch Drużynowy, Znajdź i Zniszcz oraz Free-For-All, rozgrywanych na ikonicznych mapach z historii serii, takich jak Nuketown, Crash, Hijacked, i wiele innych. Po drodze zdobędą zaś i odblokują klasyczne dla Call of Duty postaci, bronie, scorestreaki oraz inny sprzęt, w który uzbroją się, by ruszyć do walki o miejsce w gronie najlepszych zawodników na świecie.

Call of Duty: Mobile, wydawana przez Activision i stworzona przez Tencent, jest oparta na platformie do tworzenia generowanego w czasie rzeczywistym 3D, Unity. Obok klasycznej rozgrywki wieloosobowej, gra zawiera więcej trybów rozgrywki, które zostaną niedługo ogłoszone.

Źródło: informacja prasowa, wydanie własne

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie