Nowe Call of Duty 2019. Kampania fabularna potwierdzona przez Activision

W tym roku czeka nas ponowne spotkanie z popularną serię strzelanek. Nowe Call of Duty 2019 jest tworzone przez Infinity Ward i jak potwierdza Activision, tym razem nie zabraknie kampanii fabularnej.

Prezes Activision Rob Kostich ma dobre wieści dla wszystkich graczy, którym podnosi się ciśnienie (w tym pozytywnym sensie) na frazę Nowe Call of Duty 2019. Ostatnia odsłona została wykastrowana z kampanii fabularnej, co nie każdemu mogło przypaść do gustu. Zamiast tego dostaliśmy, rewolucyjny jak na serię Call of Duty, tryb Battle Royale o nazwie Blackout. Teraz czas na powrót do fabuły!

Nowe Call of Duty 2019 – będzie kampania fabularna

Rob Kostich przyznał podczas rozmowy z inwestorami (dzięki CharlieIntel), że nowa część CoD, opracowywana przez Infinity Ward, będzie miała tryb kampanii. Gra otrzyma zupełnie nową kampanię, ogromny i rozwijający się świat do gry wieloosobowej oraz dający mnóstwo frajdy tryb kooperacji zaznacza prezes Activision.

Rob Kostich dodaje, że premiera nowej gry Call of Duty nastąpi tej jesieni. Według niego tytuł zostanie pozytywnie odebrany przez graczy ponieważ – według słów prezesa – to po prostu świetna gra.

Nowe CoD budzi ponoć wielka ekscytację w szeregach Infinity Ward, lecz póki co, prezes Activision nie może udzielić żadnych szczegółów na temat tytułu. – Musicie poczekać na zapowiedź. Będzie warto – podkreśla.

Cóż, czekamy z niecierpliwością i mamy nadzieję, że nie są to jedynie przechwałki bez pokrycia!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.