Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Nowa wiedźmińska historia w Thronebreaker: The Witcher Tales od CD Projekt RED

CD Projekt zapowiada, że zapowiadana kampania Więzy Krwi do Gwinta zostanie wydana jako osobny i samodzielny produkt, który zaoferuje nam około 30 godzin zabawy z fabuła najwyższych lotów, czyli na poziomie historii z Wiedźmina 3.

Jeszcze w tym roku CD Projekt RED chce wypuścić w świat ostateczną wersję Gwinta: Wiedźmińskiej Gry Karcianej, która będzie posiadała wiele poprawek w grafice oraz samej rozgrywce. Jednocześnie Polacy zapowiadają, że kampania fabularna Więzy Krwi nie będzie częścią Gwinta. Deweloperzy zdecydowali, że zrobią z niej osobną grę.

Thronebreaker: The Witcher Tales

Premiera Thronebreaker: The Witcher Tales jest planowana również na ten rok i pojawi się na tych samych platformach, na których możemy grać w Gwinta – PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Podczas prezentacji wyników finansowych spółki CD Projekt, Adam Kiciński zaznaczył: Równolegle z premierą „Gwinta” chcemy wydać grę „Thronebreaker”. Mówię grę, dlatego że projekt wyewoluował do całkiem sporych rozmiarów. Otrzymamy ponad 30 godzin gameplaya. Mamy ogromną wolę, aby wydać „Thronebreakera” w tym roku. Gdybyśmy nie byli tego pewni – tak jak bardzo można być pewnym wydania gry na jakiś czas przed jej premierą – to byśmy na tej prezentacji tego nie podkreślali.

https://planetagracza.pl/wiedzmin-3-fotorealizm-grafika-mod/

Thronebreaker: The Witcher Tales będzie zatem osobnym produktem (cena nie jest znana), który ma być skierowany do grupy osób niekoniecznie zainteresowanych samym Gwintem, lecz przede wszystkim poznawaniem nowych historii w uniwersum Wiedźmina.

Jeżeli chodzi o fabułę to jest to poziom, jaki był reprezentowany chociażby w „Wiedźminie 3”. Gra jest innego typu, inaczej wygląda, ale od strony fabularnej to jest to najwyższa jakość – zaznacza prezes CD Projektu.

Początek nowej serii?

Tytuł The Witcher Tales może sugerować, że jesteśmy świadkami narodzin serii, która co jakiś czas będzie uzupełniana o kolejne historie. Nie jest to jednak nic pewnego – CD Projekt nic o tym oficjalnie nie mówi.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%