Nowa gra dostępna w usłudze Game Pass. Tytuł dla miłośników Japonii

nowa gra xbox game pass
Newsy PC Xbox Series Xbox Series S

Brakujący rozdział serii, który wreszcie dotarł na zachód. Tak można określić Like A Dragon: Ishin! To nowa gra dostępna w usłudze Xbox Game Pass już teraz. Sega, wspólnie z Microsoftem i RGG Studio ogłosiła, że tytuł został dodany do usługi. Już teraz możecie przetestować go w ramach swojego abonamentu.

Nowa gra w Xbox Game Pass już teraz

Posiadacze abonamentu Xbox Game Pass mogą już pobierać nową grę, która trafiła do usługi Microsoftu. To Like A Dragon: Ishin!, czyli wyjątkowy tytuł wydany przez Segę, zabierający graczy do Kyo w latach 60. XIX wieku. Fani serii Yakuza poczują się w nim jak w domu, choć takim z przeszłości. Mowa w końcu o grze, która stanowi remake spin-offu. Jeżeli macie ochotę zamienić dość nowoczesny setting na coś bardziej “vintage”, to będziecie zadowoleni:

Brakujący rozdział serii wreszcie, bo po latach jest dostępny na zachodzie. Rozgrywka osadzona w Kyo (fikcyjne Kyoto) pozwoli nam wcielić się w Sakamoto Ryoma, historyczną postać z tamtych lat. Nie zabraknie eksploracji, całej masy dialogów i poznawania ciekawej historii. Jej głównym celem jest znalezienie zabójcy swojego mentora. Jedyną poszlakę na drodze do poznania prawdy jest specyficzny, acz szalenie skuteczny styl walki. Gra Like A Dragon: Ishin! z pewnością ucieszy fanów tej, co by nie mówić, wyjątkowej serii, jaką jest Yakuza.

Oryginalna premiera gry miała miejsce 21 lutego 2023 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie