Noktowizory z Call of Duty vs prawdziwe gogle. Porównanie wideo

Noktowizory z Call of Duty vs prawdziwe gogle. Porównanie wideo
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Tak jak można się tego domyślać, noktowizory dodawane do kolekcjonerskich wydań starszego Call of Duty: Modern Warfare 2 oraz obecnego Call of Duty: Modern Warfare, to zwykłe zabawki, ale fajnie jest zobaczyć profesjonalnie wykonany materiał porównawczy i przekonać się na własne oczy, jak daleko im do prawdziwych gogli.

Niegdyś Call of Duty: Modern Warfare 2, a w tym roku Call of Duty: Modern Warfare zostało wzbogacone w wydaniach dla kolekcjonerów goglami Night Vision. To naprawdę świetny dodatek, lecz tylko dodatek, który z prawdziwą technologią noktowizji ma niewiele wspólnego.

Sprawdził to YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1, który zaprosił do testu gogli m.in. Irytującego Historyka. Poniższe porównanie zestawia ze sobą wspomniane zabawki dodawane do gier z prawdziwym noktowizorem trzeciej generacji. Różnica jest istotna, a to, co proponuje Activision fanom Call of Duty, to poziom kamery z monitoringu przemysłowego.

Oprócz samych testów, filmik w przystępny sposób przedstawia zasadę działania noktowizora oraz omawia w skrócie jego początki powstania.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie