Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Noktowizory z Call of Duty vs prawdziwe gogle. Porównanie wideo

Tak jak można się tego domyślać, noktowizory dodawane do kolekcjonerskich wydań starszego Call of Duty: Modern Warfare 2 oraz obecnego Call of Duty: Modern Warfare, to zwykłe zabawki, ale fajnie jest zobaczyć profesjonalnie wykonany materiał porównawczy i przekonać się na własne oczy, jak daleko im do prawdziwych gogli.

Niegdyś Call of Duty: Modern Warfare 2, a w tym roku Call of Duty: Modern Warfare zostało wzbogacone w wydaniach dla kolekcjonerów goglami Night Vision. To naprawdę świetny dodatek, lecz tylko dodatek, który z prawdziwą technologią noktowizji ma niewiele wspólnego.

Sprawdził to YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1, który zaprosił do testu gogli m.in. Irytującego Historyka. Poniższe porównanie zestawia ze sobą wspomniane zabawki dodawane do gier z prawdziwym noktowizorem trzeciej generacji. Różnica jest istotna, a to, co proponuje Activision fanom Call of Duty, to poziom kamery z monitoringu przemysłowego.

Oprócz samych testów, filmik w przystępny sposób przedstawia zasadę działania noktowizora oraz omawia w skrócie jego początki powstania.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się