No Man’s Sky uzyskało złoty status. Premiera zgodnie z planem!

Szykujcie się na niezapomnianą podróż.

Sean Murray, szef studia Hello Games, przekazał za pośrednictwem Twittera wiadomość, na którą wielu graczy czekało z niecierpliwością: Stało się. No Man’s Sky osiągnęło złoty status. Jestem niesamowicie dumny z tego małego zespołu. 4 lata emocji. Komunikatowi towarzyszy zdjęcie, które możecie zobaczyć na samym końcu newsa.

Złoty status oznacza tyle, że prace nad tytułem zostały ukończone i nic nie zagraża premierze No Man’s Sky, która została wyznaczona na 9 sierpnia tego roku w USA, a dzień później na rynku europejskim. Symulator pojawi się wówczas na PC oraz konsoli PlayStation 4.

Przypominamy, że odpalając produkcję od Hello Games znajdziemy się na skraju galaktyki, a naszym zadaniem będzie zgłębienie jej tajemnic. Cały świat ma być generowany proceduralnie. Eksploracja kosmosu będzie prowadzona za sterami statku kosmicznego, a po wylądowaniu na obcej planecie wyjdziemy z pojazdu obserwując akcję z oczu postaci. Nie zabraknie w tym wszystkim walki, którą będziemy prowadzić na ziemi, w powietrzu, pod wodą oraz w przestrzeni kosmicznej.

No Man's Sky
No Man’s Sky

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.