No Man’s Sky – przetrwanie i walka na nowym zwiastunie. Łatwo nie będzie

No Man’s Sky – przetrwanie i walka na nowym zwiastunie. Łatwo nie będzie
Filmiki z gier Newsy PC PS4

Zapraszamy na kolejny ciekawy materiał z kosmicznego symulatora.

Deweloperzy ze studia Hello Games pochwalili się świeżutkim trailerem prezentującym No Man’s Sky. Tym razem możemy spojrzeć na piękne planety, które zamieszkują naprawdę niebezpieczne stworzenia. Na domiar złego, gracz będzie musiał zmagać się z maszynami broniącymi obcych lądów przed szabrownikami i odkrywcami. Walka rozegra się jednak nie tylko na lądzie, lecz również wśród gwiazd. Bezbronni oczywiście nie będziemy, co możecie sprawdzić odpalając poniższy materiał.

No Man’s Sky zaoferuje ogromny wszechświat do eksploracji. Czeka na nas 18 kwintylionów różnych planet, na których wylądujemy, zbadamy faunę i florę oraz oczywiście powalczymy. Ciekawe, ilu graczy dotrze do centrum tego świata, co będzie przecież jednym z celów rozgrywki.

Przypominamy, że No Man’s Sky zostanie wydane na rynku europejskim 10 sierpnia tego roku. Gra wyląduje na konsoli PlayStation 4 oraz komputerach PC. W przypadku edycji na konsolę Sony, za przedpremierowe zamówienie możemy zgarnąć kilka ciekawych bonusów:

 • Ulepszony statek Alpha Vector
  Twój statek jest twoim przyjacielem w podróży do gwiazd. Rozpocznij epicką wyprawę w statku szturmowym Alpha Vector. Ma on ulepszone lasery i hipernapęd, pozwalający przeskakiwać do sąsiednich układów gwiezdnych od samego początku gry.
 • Premia początkowa 10 tysięcy Units
  Twoja podróż będzie niebezpieczna, ale 10 tysięcy Units da ci przewagę w wyścigu do centrum wszechświata. Za Units kupisz szybsze statki, lepszą broń albo rzadkie surowce.
 • Dynamiczny motyw PS4
  Zanurz się w świecie No Man’s Sky dzięki temu unikatowemu motywowi dla systemu PlayStation 4.

Posiadaczy pecetów z pewnością zainteresują z kolei wymagania sprzętowe No Man’s Sky. Póki co poznaliśmy jedynie minimalną konfigurację i trzeba przyznać, że nie jest ona wygórowana.

Wymagania sprzętowe No Man’s Sky (minimalne):

  • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 (64-bit)
  • Procesor: Intel Core i3
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: nVidia GTX 480
  • Miejsce na dysku: 10 GB dostępnej przestrzeni

A teraz czas na obiecany trailer!

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie