Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

No Man’s Sky z aktualizacją na nową generację konsol

No Man’s Sky otrzyma aktualizację na nową generację konsol. Gra będzie wyglądać dużo lepiej i działać płynnie. Dodatkowo Hello Games udostępni multiplayer.

Premiera NMS od Hello Games była gigantycznym rozczarowaniem. Mimo to twórcom gry należą się ogromne brawa za postawę i chęć w poprawieniu swoich błędów. Aktualnie No Man’s Sky jest wybornym, kosmicznym sandboxem i stale wzbogaca się o nowe treści.

Co ciekawe, Hello Games potwierdzili, że ich tytuł otrzyma aktualizację na nową generację konsol. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun łatki.

Gra wykorzysta moc nowej generacji i zadziała w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę. Dodatkowo gracze konsolowi otrzymają produkcję za darmo, jeśli posiadają wersję na PS4 lub Xbox One.

Z innych nowości warto wspomnieć o dodaniu cross-play, szybszych czasach ładowania i trybie multiplayer dla maksymalnie 32 graczy.

Co więcej, gra wesprze funkcje kontrolera DualSense. Mowa tutaj o funkcjach haptycznych, które pogłębiają immersję w grze. Ponadto znalazło się miejsce na technologię dźwięku 3D.

Lista zmian robi wrażenie i nie ma tu mowy o wstecznej kompatybilności zrealizowanej po najmniejszej linii oporu. To pełnoprawna konwersja na nową generację i kto wie, może z czasem gra będzie wyglądać jeszcze ładniej?

Nowy sprzęt zagwarantuje twórcom dodatkowy zapas mocy i pozwoli dalej rozwijać grę w jeszcze większym stopniu niż dotychczas.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się