Kurier zdziwił się, kiedy zobaczył sprzęt do grania jako wycieraczkę do butów i schodek

Wii
Newsy Retro

Pewna starsza pani postanowiła ułatwić sobie wejście do domu. Zamiast klasycznej wycieraczki, przed drzwiami ustawiła… akcesoria do starszej konsoli Nintendo.

Pamiętasz coś takiego jak Wii Balance Board? To akcesorium, które było kompletem z grą Wii Fit, dzięki której mogliśmy zadbać o piękną sylwetkę oraz kondycję fizyczną. Jakie musiało być zatem zdziwienie kuriera, który dostarczając paczkę zobaczył aż dwie sztuki sprzętu ułożone przed drzwiami zamiast wycieraczki do butów.

Na forum Reddit znalazłem zdjęcie, które mnie również mocno zdziwiło. Fotkę podpisano: Dostarczyła paczkę społeczności emerytów, jakaś pani użyła dwóch Wii Fits jako powitalnych wycieraczek.

Gracze śmieszkują, komentują i zastanawiają się, co też mogło skłonić starszą kobietę do takiego wykorzystania sprzętu dla gracza. Najtrafniejsze wydają się być opinie, że oprócz otrzepania butów z piachu, po prostu kobieta zrobiła sobie mały stopień, żeby wejść do mieszkania. Niektóre starsze osoby maja naprawdę duży problem, by przekroczyć większy próg. Ten na zdjęciu jest rzeczywiście wysoki.

Sam posiadam w swoich retro zbiorach jeden egzemplarz Wii Balance Board. To ciężki, solidny i stabilny kawał sprzętu, więc jakby nie patrzyć, powinien spisać się w roli schodka całkiem nieźle.

Zatem – brawo za pomysłowość i… nietypowy recykling.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie