Nintendo Switch – pierwsze reklamy, wygląd kartridżów i reakcje graczy na Super Mario Odyssey

Nintendo mocno promuje mobilną stronę swojej konsoli.

Nintendo Switch to w zasadzie konsola hybrydowa, która pozwoli na zabawę zarówno przed telewizorem jak i poza domem, w trybie przenośnym. Japoński producent kładzie spory nacisk na handheldową naturę sprzętu, o czym możecie się przekonać oglądając jedną z pierwszych reklam konsoli.

Zaraz pod spotem zobaczycie filmik z reakcjami graczy na Super Mario Odyssey. Po oficjalnym materiale nie spodziewamy się oczywiście negatywnych opinii, lecz w przypadku tego tytułu może się okazać, że rzeczywiście nie znajdziemy w nim dużych słabych punktów. Trzeba pamiętać, że Nintendo zawsze przykładało się do swoich produkcji z wąsatym hydraulikiem w roli głównej. Na nową grę z Mario musimy niestety poczekać aż do końca tego roku.

Głównym daniem dostępnym już na premierę Nintendo Switch (3 marca tego roku) będzie natomiast The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądają kartridże z grami na nowa konsolę właśnie na przykładzie tego tytułu.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild
The Legend of Zelda: Breath of the Wild
The Legend of Zelda: Breath of the Wild
The Legend of Zelda: Breath of the Wild

The Legend of Zelda: Breath of the Wild – porównanie grafiki Switch vs Wii U

Prezentacja Nintendo Switch przyniosła ze sobą materiały z oczekiwanego przez wielu graczy tytułu The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Mogliśmy zobaczyć zarówno trailer, jak i gameplay z Linkiem zarejestrowany na nowej maszynce od Big N.

YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1 serwuje nam tymczasem porównania grafiki, zestawiające omawianą grę na wysłużonym już Wii U (na podstawie fragmentów z E3 2016) oraz nadchodzącym Switch (na podstawie wczorajszego gameplay’u od GhostRobo). Choć pod względem oprawy tytuł prezentuje się lepiej na tej drugiej konsoli, można śmiało powiedzieć, że posiadacze last-gena dostaną również wysoki poziom i nie powinni narzekać. Sami zobaczcie!

Zaraz pod porównaniami wrzucamy 20 minut Switch’owej rozgrywki z The Legend of Zelda: Breath of the Wild, której fragmenty posłużyły do przygotowania porównania grafiki. Przypominamy również, że gra wyląduje na obu konsolach już 3 marca i będzie jednym ze startowych tytułów na Nintendo Switch.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: