Chciała przemycić 350 gier w staniku. Wpadła przez “dziwny kształt piersi”

350 gier Nintendo Switch w staniku. Nieudana próba przemytu | Newsy - PlanetaGracza
Newsy Switch

No tak, kartridże z grami na Nintendo Switch raczej nie są klasycznym kształtem definiującym kobiece piersi. Kobieta chciała przeszmuglować gry w staniku.

Pewna kobieta chciała przemycić aż 350 gier na Nintendo Switch przez lotnisko. Wybrała tak oklepany sposób, że wpadła. No dobra, nie tylko przez brak kreatywności, ale również przez wykonanie.

350 gier Nintendo Switch w biustonoszu

Oglądałem wiele różnych programów, w tym takich, w których demaskuje się potencjalnych przemytników. Nie trzeba jednak oglądać dokumentów, aby wiedzieć, że dobry przemyt to kwestia zachowywania się względnie normalnie. Złym przykładem może być tu pewna Chinka, która starała się przemycić gry na Nintendo Switch w biustonoszu z Hongkongu do Chin.

Jak donosi Kotaku, uwagę celników na jednym z lotnik przykuła pewna kobieta, która zachowywała się podejrzanie. Jakby tego było mało, jak czytamy w mediach, jej piersi miały “dziwny kształt”. To ostatnio wyszło akurat na jaw w trakcie rutynowej kontroli pasażerów, której została poddana kobieta. Ponadto miała cały czas podejrzanie się zachowywać i być wyraźnie niespokojna.

To wszystko spowodowało, że służby celne poprosiły kobietę “na stronę”. W odosobnionej sekcji lotniska została przeszukana i oczywiście wszelkie podejrzenia się potwierdziły. Kobieta próbowała przeszmuglować przez granicę około 350 kartridży z grami na Nintendo Switch. Wszystkie poukrywała w swojej bieliźnie w postaci biustonosza. Szacuje się, że wartość wszystkich gier wynosi około 70 000 juanów, czyli około 9 660 USD.

W całej tej sytuacji kluczowy jest art. 7 przepisów wykonawczych w sprawie wykonywania celnych kar administracyjnych Chińskiej Republiki Ludowej. Rozporządzenie to zabrania wszystkim osobom przyjeżdżającym do Chin “ukrywania, maskowania, zatajania deklaracji, fałszywych deklaracji lub innych środków, transportowania, przewożenia lub wysyłania towarów, których wwóz lub wywóz jest zabroniony, lub ograniczony przez państwo”. W teorii niedoszła szmuglerka może zapłacić karę w wysokości nie większej niż trzykrotność ceł, których próbowała uniknąć. W praktyce zależy wszystko od tego, czy na kartridżach nie znajdują się zakazane przez państwo produkcje.

Źródło: Kotaku
Zdjęcie główne: Hong Kong 01

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie