Niedługo wielka wyprzedaż w Nintendo eShop. Promocje będą ekskluzywne dla Europy

Nintendo Switch Family - 3 konsole
Switch

Nintendo regularnie organizuje promocje, z których mogą skorzystać posiadacze Switcha. Jeśli korzystacie z tego sprzętu i chcecie uzupełnić swoją kolekcję gier wersjach cyfrowych, mamy dla Was bardzo dobre wieści.

Wkrótce w Nintendo eShop wystartują promocje na gry. Gracze będą mogli zaopatrzyć się w ponad 1000 produkcji na sprzęt Big N w niższych cenach. Wyprzedaż wystartuje w czwartek o godzinie 15:00 czasu polskiego. Promocje potrwają do nieujawnionego jeszcze dnia.

Niestety nie ujawniono, jakie produkcje zgarniemy w niższych cenach. Nintendo wspomina jednak, że dostępne w niższych cenach będą zarówno produkcje dla jednego gracza, jak i hity z rozgrywką multiplayer. Promocje mają sięgać maksymalnie 75% zniżki, a więc znajdzie się parę sporych okazji.

Nie spodziewałbym się dużych przecen na gry ekskluzywne Big N. Takowe zazwyczaj albo nie są przeceniane wcale, albo po prostu nie trafiają na wyprzedaż. Zdarzają się wyjątki, ale nie ma ich zbyt wielu.

Jeśli szukacie tanich gier na Nintendo Switch i nie tylko, śledźcie nasz dział z promocjami. Pojawiają się tam przeceny na gry, konsole, akcesoria, subskrypcje, doładowania i nie tylko.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie