Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nieukończony remake Tomb Raider pojawił się w sieci i można w niego zagrać

Skasowany przez wieloma laty remake Tomb Raider pojawił się w sieci. Odnowiona wersja produkcji jest w pełni grywalna i możecie ją sprawdzić za darmo.

Seria Tomb Raider to jeden z tych elementów branży gamingowej, który nieobcy jest również osobom, które mają niewiele wspólnego z grami. Kultowy filmik z sylwestrowym motywem i sama postać Lary Croft są już zakorzenione głęboko w kulturze i mało kto nie słyszał o słynnej pani archeolog.

Kilkanaście lat temu powstawał remake pierwszej odsłony serii nazwany Tomb Raider: 10th Anniversary. Projekt zmierzał na konsolę PlayStation Portable, jednak nigdy nie doczekał się ukończenia. Gra została skasowana, a jej miejsce zajął międzyplatformowy remake od Crystal Dynamics.

Kilka lat później odpowiedzialne za anulowany projekt Core Design zostało zamknięte i o grze słuch zaginął. Co ciekawe, odświeżona produkcja pojawiła się w sieci i da się w nią zagrać. Potrzebujemy do tego środowiska Visual Studio, dowolnego kontrolera i plików gry. Pełną instrukcję instalacji znajdziecie w tym miejscu.

Remake Tomb Raider, który nigdy nie ujrzał światła dziennego może nie być najbardziej zaawansowanym i robiącym wrażenie projektem, ale to nadal świetna ciekawostka dla fanów serii.

Poniżej możecie zobaczyć prezentację gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%