Nietypowy miks strzelanki i slashera podany w komiksowej oprawie

Nietypowy miks strzelanki i slashera podany w komiksowej oprawie
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Przywitajcie God’s Trigger.

Wydawnictwo Techland ogłasza, że wyda w Polsce i na świecie produkcję krakowskiego studia One More Level – God’s Trigger. Na Zachodzie gra będzie dostępna w dystrybucji cyfrowej, a w Polsce doczeka się pudełkowego wydania.

God’s Trigger to gra akcji z widokiem top-down stworzona przez studio One More Level, twórcy m.in. Warlock vs Shadows. Miks strzelanki i slashera podany w komiksowej oprawie. Oferuje dynamiczną rozgrywkę, w której znajdą się też elementy taktycznego planowania. Twórcy stworzyli tryb Divine Focus, w wolnym tłumaczeniu – „boskie skupienie”, który sprawia, że czas płynie tylko w momencie poruszania się bohatera.

Niecodzienny sojusz Anioła i Demonicy musi stawić czoła Czterem Jeźdźcom Apokalipsy i zapobiec zniszczeniu całego życia na Ziemi. Grę, podczas wcześniejszych prezentacji dla mediów, określano jako polską odpowiedź na Hotline Miami. W God’s Trigger dostępne będzie kilka trybów rozgrywki. Gracz będzie mógł zatem spróbować kampanii dla pojedynczego gracza lub wypróbować swoich sił w trybie kooperacji.

Premierę God’s Trigger zapowiedziano na początek 2018 roku.

Źródło: Techland

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie