Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

2 komentarze

Niespodziewana aktualizacja DOOM. Tej opcji jeszcze nie było!

Gracze z pewnością będą zadowoleni.

Najnowsza odsłona gry DOOM ukazała się w 2016 roku i w tamtym czasie, id Software skoncentrowało się na stworzeniu idealnego połączenia nowatorskiej grafiki i szybkiej, brutalnej rozgrywki, mając na względzie użytkowników wszystkich platform. Dzięki najnowszej aktualizacji, która ukaże się 29 marca, id Software ulepsza grafikę nawet bardziej, dzięki wprowadzeniu rozdzielczości 4K.

Nareszcie będziemy mogli być świadkami potęgi DOOM Slayera w rozdzielczości 4K na platformach PlayStation 4 Pro i Xbox One X.

Z tej okazji twórcy pokazali nowy zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%