Niepokojące wiadomości od Sony. Koncern tnie zatrudnienie

0 komentarzy

Przez zwolnienia, prace stracą między innymi ludzie odpowiedzialni za nadchodzący DriveClub. Czyżby premiera gry wisiała na włosku?

Według serwisu Videogamer.com, SCEE właśnie prowadzi przegląd w swoich studiach deweloperskich. Cięcia stanowisk obejmują Evolution Studios, czyli zespół odpowiedzialny za nadchodzące DriveClub, Guerilla Cambridge znane z serii Killzone oraz SCE London Studios od Wonderbooka. Sony twierdzi, że zwolnienia nie będą miały wpływu na przygotowywane projekty. Dziwi jednak, że w jednym czasie, zwalnia się ludzi z kilku studiów jednocześnie. W tej chwili nie wiadomo jednak, ile tak naprawdę osób odejdzie z wymienionych firm.

Najbardziej zastanawiające jest w tej chwili, co będzie DriveClub produkowanym przez Evolution Studios. Gra miała być tytułem premierowym przygotowanym na start konsoli PlayStation 4. Tak się nie stało, bo premiera cały czas jest przekładana.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się