Nie wiecie jeszcze, dlaczego Arno został Asasynem? Oto jego historia…

Główny bohater Assassin’s Creed: Unity kieruje się nie tylko dobrem uciśnionego ludu.

Ubisoft prezentuje kolejny zwiastun z nowego tytułu o Asasynach. Tym razem możemy spojrzeć na fabułę oraz poznać powody, dla których Arno postanowił wstąpić w szeregi Bractwa. Trailer posiada polskie napisy.

Paryż, rok 1793. Jeden Asasyn przeciw przemocy, którą niesie rewolucja: Arno Dorian. Sprawiedliwość i zaufanie nie mają już miejsca w świecie, a ścieżka odkupienia wiedzie naszego bohatera w mroczne rejony, gdzie stanie oko w oko z odwiecznymi wrogami Asasynów. Jego prywatna wojna, mająca na celu pomszczenie ojca splata się z wydarzeniami historycznymi i spowoduje, że Arno stanie oko w oko z najwybitniejszymi postaciami z tego okresu – pisze o fabule Ubisoft.


To jednak nie wszystko. W sieci wylądowało sporo nowych screenów z Assassin’s Creed: Unity, na które gorąco zapraszamy do poniższej galerii.

Premierę tytułu zaplanowano na 13 listopada tego roku. Gra powstaje z myślą o PC, PS4 oraz Xbox One. Jak informowaliśmy wczoraj, na konsolach nie pogramy w rozdzielczości 1080p. Twórcy oferują w przypadku obu platform 900p oraz płynność 30 klatek na sekundę. – Zdecydowaliśmy się na identyczną wartość w przypadku konsol, by uniknąć różnych debat na temat wydajności – zaznacza człowiek Ubisoftu. Więcej o tej sprawie przeczytacie tutaj.

Assassin’s Creed: Unity – nowy zwiastun

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet