New Game Plus w Wiedźmin 3: Dziki Gon? CD Projekt RED odpowiada

Fani Wiedźmina wciąż dopytują, czy twórcy tytułu zamierzają oddać w nasze ręce tryb New Game Plus, który pozwoliłby na ponowne przejście gry, tyle, że na trudniejszym poziomie.

Marcin Momot postanowił odnieść się do tej sprawy na oficjalnym forum, wyjaśniając, że być może oczekiwany New Game Plus zawita do gry, choć niczego obiecać nie można.


Nie twierdzę, że nie ma możliwości, by zobaczyć w przyszłości New Game Plus w Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jako zespół deweloperski jesteśmy świadomi tego, czego oczekują fani gry i chcemy uczynić, by byli oni zadowoleni. Oczywiście, w ramach naszych możliwości. Obecnie skupiamy się jednak na innych sprawach, jak patch 1.07 czy darmowe DLC (po stroju dla Ciri, który dostaniemy w tym tygodniu, będą jeszcze dwa dodatki) – wyjaśnia Marcin Momot.

Dodaje, że studio pracuje również nad kolejnymi patchami oraz dwoma płatnymi DLC, które będą przecież ogromne (ponad 30 godzin rozgrywki). – Być może New Game + pojawi się w przyszłości, a może nie. W tej chwili nad tym nie pracujemy – kończy przedstawiciel polskiego studia.

Marcin Momot uciął również spekulacje, jakoby New Game Plus miało zostać dołączone do Wiedźmina 3 razem z aktualizacją 1.07. Nic takiego nie będzie miało miejsca. Patch wprowadzi sporo zmian, lecz na pewno nie NG+.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

20 Shares
Share20
+1
Tweet