Netflix na E3 2019 – zobaczymy gry oparte na serialach. Zapowiedź wydarzenia

Netflix informuje, że zamierza pojawić się na czerwcowych targach E3 2019 i poopowiadać, jak przekształca się oryginalne produkcje Netflix w gry wideo.

Nie tylko wielcy producenci i wydawcy gier uderzą w przyszłym miesiącu na targi E3. Swoją obecność w Los Angeles potwierdziła również platforma Netflix, która zamierza przedstawić swoją ofertę dla graczy.

Netflix zapowiada specjalny panel dyskusyjny, który otrzymał nazwę Ożywianie waszych ulubionych seriali: Tworzenie gier na podstawie Netflix Originals. Z pewnością podczas wydarzenia nie zabraknie Stranger Things 3: The Game, czyli gry na podstawie popularnego serialu, która ma zadebiutować w lipcu tego roku.

Wiadomo jednak, że na tym nie koniec i Netflix ma ujawnić więcej atrakcji. O jakie niespodzianki chodzi? Tego niestety nie wiemy, lecz miło będzie zobaczyć zapowiedzi gier opartych na oryginalnych serialach platformy. Na co stawiacie?

Jeśli chcecie zobaczyć rozpiskę konferencji na targi E3 2019, zapraszamy do naszej wcześniejszej wiadomości, gdzie przedstawiamy daty i godziny.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: