Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Netflix na E3 2019 – zobaczymy gry oparte na serialach. Zapowiedź wydarzenia

Netflix informuje, że zamierza pojawić się na czerwcowych targach E3 2019 i poopowiadać, jak przekształca się oryginalne produkcje Netflix w gry wideo.

Nie tylko wielcy producenci i wydawcy gier uderzą w przyszłym miesiącu na targi E3. Swoją obecność w Los Angeles potwierdziła również platforma Netflix, która zamierza przedstawić swoją ofertę dla graczy.

Netflix zapowiada specjalny panel dyskusyjny, który otrzymał nazwę Ożywianie waszych ulubionych seriali: Tworzenie gier na podstawie Netflix Originals. Z pewnością podczas wydarzenia nie zabraknie Stranger Things 3: The Game, czyli gry na podstawie popularnego serialu, która ma zadebiutować w lipcu tego roku.

Wiadomo jednak, że na tym nie koniec i Netflix ma ujawnić więcej atrakcji. O jakie niespodzianki chodzi? Tego niestety nie wiemy, lecz miło będzie zobaczyć zapowiedzi gier opartych na oryginalnych serialach platformy. Na co stawiacie?

Jeśli chcecie zobaczyć rozpiskę konferencji na targi E3 2019, zapraszamy do naszej wcześniejszej wiadomości, gdzie przedstawiamy daty i godziny.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%