Jedna z najlepiej ocenianych gier 2022 roku trafiła na Netflix

Netflix ma gigantyczny hit. Widzowie zachwyceni | Newsy - PlanetaGracza
Mobile Newsy

Netflix Games otrzymało jedną z najciekawszych i najcieplej przyjętych gier z 2022 roku. Co ciekawe, to także jedyny sposób, aby zagrać w nią mobilnie.

Netflix od dawna mówi, jak bardzo nie chcieliby rozwinąć się na polu gier wideo. Jak na razie idzie im to średnio, choć do usługi trafia coraz więcej naprawdę świetnych tytułów. I teraz mogę donieść, iż posiadacze subskrypcji mogą ograć kolejną grę!

Netflix Games zaskoczył

Korporacja może i jest obecnie w ogniu krytyki za swoje seriale i filmy, ale to przecież niejedyny dział rozrywki, jakim się zajmuje. Jak już wcześniej pokazały badania, wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że za pośrednictwem mobilnej aplikacji (na iOS i Androidzie) można ograć różne produkcje. I to nie tylko za darmo (w ramach abonamentu), ale i bez reklam. Świetny sposób dla każdego fana grania “w biegu”.

Tym razem do usługi trafiła już kolejna perełka. Mowa o jednej z najcieplej przyjętych gier ubiegłego roku, czyli Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge. Ten retro beat’em up dostępny jest dla każdego posiadacza subskrypcji. Szkoda go ominąć, jeżeli tylko chcielibyśmy powrócić do złotych lat 90.

W grze wcielamy się w jedną z wielu postaci z uniwersum TMNT i wyruszamy w celu pokonania nieśmiertelnego (to przenośnia, rzecz jasna) Shreddera. Cała gra wzorowana jest na klasyce tej marki ze wspomnianych już lat 90. Wtedy panował przecież swego rodzaju boom na beat’em upy, w szczególności z Wojowniczymi Żółwiami Ninja.

Gra została niezwykle ciepło przyjęta. Obecnie w serwisie Metacritic może pochwalić się średnią na poziomie około 85/100 (w zależności od platformy). Ponadto produkcja była również nominowana do The Game Awards 2022 w dwóch kategoriach; “najlepsza gra akcji” i “najlepszy multiplayer”, ale niestety nie zgarnęła żadnej statuetki.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie