Nowe gry dla subskrybentów Netfliksa. Wśród nich tytuł Tomb Raider

Netflix z dwiema nowymi grami za darmo. Tytuł z cyklu Tomb Raider
Mobile Newsy

Netflix rozszerza swoją ofertę gier wideo. W lutym do usługi trafiły kolejne pozycje, tym razem mowa o dwóch grach – Tomb Raider Reloaded i Dust & Neon.

Na blogu firmy pojawił się kolejny wpis, w którym Netflix zdradza, iż posiadacze subskrypcji mogą już teraz cieszyć się dwiema nowymi pozycjami. W lutym jest więc dość zauważalna posucha, także jakiegoś wielkiego szału nie ma. A już z pewnością nie ma co liczyć na powtórkę z rewelacyjnego zestawu Xbox Game Pass w tym miesiącu.

Netflix to jednak pozycje na urządzenia mobilne, w które zagramy bez dodatkowych opłat (oprócz opłacania podstawowego abonamentu). Co szczególnie ważne – w grach nie uświadczymy żadnych mikropłatności czy reklam. Każdy, kto choć raz odpalił darmową grę na smartfonie, wie, że są to dwa szczególnie bolesne utrapienia przenośnego gamingu.

To dobra informacja dla tych, których nie przekonał do siebie wydany niedawno Tomb Raider Reloaded. Tytuł zebrał dość mieszane opinie, głównie ze względu na agresywne mikropłatności. Teraz jednak nie są one problemem, a pod “płaszczykiem płacenia” znajdziemy całkiem solidną pozycję dla miłośników Lary Croft i odkrywania grobowców.

Drugim udostępnionym tytułem jest Dust & Neon, czyli weternowo-futurystyczna wizja postapokalipsy, która opiera się na zasadach roguelike’ów, wrzucając nas w sam środek akcji. Tutaj również nie było zbyt wiele zachwytów przy okazji ubiegłotygodniowej premiery, ale na to akurat Netflix i brak reklam za wiele nie poradzą.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie