Fanowski remake Need for Speed Underground 2 na Unreal Engine robi spore wrażenie

Need For Speed Underground 2 - fanowski remake
Newsy PC

Zagrywaliście się kiedyś w Need for Speed Underground 2? Pewien utalentowany fan postanowił przygotować autorski remake klasyka na Unreal Engine 4.

Projekt powstaje od ponad sześciu miesięcy i – w przeciwieństwie do wielu podobnych fanowskich odświeżeń – faktycznie wygląda jak remake, a nie pokazówka ulepiona z kilku krótkich scenek. Da się jeździć i driftować, a do tego całość wygląda bardzo ładnie. Choć nie jest to oprawa rodem z najnowszych tytułów, to cieszy oko. Aż dziw bierze, że remake przygotowuje tylko jedna osoba.

Póki co nie wiadomo, czy i kiedy będzie można pobrać i ograć chociaż wczesną wersję remake’u Need for Speed Underground 2. Prace nadal trwają i nie zanosi się, aby miały wkrótce zostać ukończone. Niemniej twórca stale dzieli się postępami w produkcji i jeśli postanowi udostępnić swoje dzieło, na pewno o tym poinformuje.

Niestety takie fanowskie odświeżenia często nie znajdują zrozumienia u wydawców oryginalnych tytułów. Tak było między innymi z remake’ami paru odsłon Grand Theft Auto, do których usunięcia doprowadziło Take-Two. Niewykluczone, że Electronic Arts odezwie się do autora omawianego projektu i poprosi go o skasowanie odświeżenia. Oczywiście nic nie jest pewne.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie