Tutaj zobaczysz na żywo pokaz nowej gry Need for Speed

Need-for-Speed
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Szykujcie się! Dzielą nas godziny od zobaczenia, jak wygląda nowa gra Need for Speed. No właśnie – gdzie obejrzeć trailer? Ano poniżej.

Wiemy już, kiedy oficjalne ujawnienie nowej części gry Need for Speed. Pojawi się wówczas pierwszy zwiastun i potwierdzenie, czy rzeczywiście kolejna odsłona otrzyma podtytuł Unbound.

Need for Speed (Unbound) – trailer. Pokaz na żywo

A więc konkret. 6 października o godzinie 17:00 czasu polskiego w poniższym okienku usłyszysz pisk opon, sportowe fury rozpędzą się do niewiarygodnych prędkości i będzie opad szczęki. Na to liczę.

Bądź jednym z pierwszych, którzy zobaczą ewolucję Need for Speed! – zachęca deweloper do oglądania prezentacji. Ciekawe, jak będzie wyglądała ta ewolucja, którą zapowiada studio Criterion Games. Póki co, do sieci wyciekła grafika. Zobaczysz ją prawdopodobnie jako okładkę nowej części wyścigów. Podrzucaliśmy ją w naszej poprzedniej wiadomości.

Wcześniej do sieci wyciekł również fragment rozgrywki z oczekiwanej gry, zdradzając niecodzienne, jak na serię NfS, połączenie realizmu z komiksowymi wstawkami. Czy wszystkim się to spodoba? Jak dla mnie, jest to zabieg… nieciekawy, ale ostateczne zdanie wyrobię sobie dopiero wtedy, jak zobaczę coś więcej. Czekam z niecierpliwością.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie