Wyciekła grafika z Need for Speed Unbound z samochodem znanego rapera. Jest komiksowo i „luzacko”

Need for Speed Unbound na
Newsy PC PS5 Xbox Series

Need for Speed Unbound ma zostać zapowiedziane dosłownie na dniach. Mimo to dostaliśmy kolejne przeciek – tym razem zawierający potencjalną okładkę gry.

Need for Speed Unbound kolejny raz przewija się jako ofiara przecieków i wycieków. W zasadzie wiemy o grze nadspodziewanie sporo. Tytuł ma rzekomo ująć nas specyficznym podejściem do strony wizualnej (realizm + „komiksowość”), a oprócz tego zagwarantować raczej klasyczny zestaw atrakcji dla miłośników serii. No i zapowiedź ma być rzekomo za rogiem – w końcu ponoć ruszyły testy gry. Zresztą, samo Codemasters ostatnio zaczęło powoli „zajawiać” swoją nową grę.

Teraz na Reddicie pojawiła się nowa grafika z Need for Speed Unbound i jest mniej więcej tak, jak wynikało to z wcześniejszych doniesień. Wygląda na to, że może to być design okładki, ale z pewnością jest to key art (tj. wizualny element powtarzający się w marketingu gry). Widzimy na nim samochód sunący przez szarawe miasto, niedaleko jakiegoś mostu. Da się tu wyczuć ten „streetowy” styl charakterystyczny dla niektórych części serii.

Jednak to, co przykuwa wzrok najbardziej, jest czymś zupełnie innym. Internauci już komentują, że zielony dym wydaje się za bardzo „cool” i „edgy”, a twórcy być może chcieliby trafić do młodszych odbiorców za sprawą „luzackiego” podejścia. Nie wiem, jak jest faktycznie, ale to kolejny reprezentant idei „realizm łaczy się z komiksowym stylem”. Do niektórych z pewnością taki pomysł nie trafi.

Specyficznego sznytu dodają całości znaki porozrzucane gdzieniegdzie na grafice – symbole anarchii czy niebezpieczeństwa radioaktywnego. Uważni fani dostrzegli tutaj także jeszcze jeden szczegół. Wygląda na to, że samochodem znajdującym się w głównej części obrazka jest auto popularnego rapera, A$AP Rocky’ego. Wykorzystanie tej swoistej ikony muzyki młodzieżowej łączyłoby się z całą koncepcją deweloperów. Nie jest to nic pewnego, ale istnieje spora szansa, że sam raper faktycznie pojawi się w grze.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie