Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Need For Speed: Hot Pursuit Remastered z datą premiery. Zagramy już niebawem

Już od jakiegoś czasu wiedzieliśmy, że powstaje Need For Speed: Hot Pursuit Remastered. Teraz EA potwierdziło, że premiera gry zaplanowana jest na listopad.

Plotki o rychłej premierze Need For Speed: Hot Pursuit Remastered okazały się wręcz lustrzanym odbiciem informacji zaprezentowanych przez EA. Dziś oficjalnie potwierdzono datę premiery gry na wszystkich platformach. Najpierw nowy NFS zadebiutuje na PC, Xbox One i PS4 już 6 listopada. Natomiast w wersji na Nintendo Switch ukaże się 7 dni później.

W zestawie premierowym mamy otrzymać wersję gry z podrasowaną oprawą graficzną. Remaster wprowadzi rozdzielczość 4K wraz z ostrzejszymi teksturami, nowym poziomem cieniowania oraz większym dystansem rysowania otoczenia. Wśród kosmetycznych zmian znajdziemy również nowe kolory do samochodów, osiągnięcia i usprawnienia w ramach trybu Photo Mode.

Jak zapowiadane zmiany wyglądają w praktyce? Przykładowe ujęcia z gry możemy zobaczyć na powyższym materiale wideo. Choć większą część czasu zajmują wstawki aktorskie, to jednak jest kilka fragmentów z wirtualnej trasy.

Natomiast gameplay pozostanie raczej nienaruszony. Kolejny raz do wyboru otrzymamy dwie ścieżki w kampanii singleplayer – zagramy jako policjant lub rajdowiec o szemranym życiorysie. Dodatkowo w menu dostępny będzie tryb multiplayer, który umożliwi graczom wspólną rywalizację z każdej platformy.

Gra dostępna jest już w ramach zamówień przedpremierowych na platformie Steam.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się