Wielka seria wyścigów powraca. Ważna zmiana dla graczy!

Twórcy szykuję sporo niespodzianek i widać, że wsłuchali się w prośby milionów graczy.

EA ujawniło pierwsze informacje odnośnie nadchodzącego Need for Speed 2017. Produkcja ukaże się pod koniec tego roku i będzie zawierać kilka ważnych zmian. Po pierwsze gracze będą zadowoleni z tego, że w trakcie rozgrywki w trybie dla pojedynczego gracza, nie będzie trzeba już być cały czas podłączonym do internetu. To element, który frustrował w poprzedniej odsłonie. Będzie również pauza. Po raz kolejny gracze będą mogli modyfikować swoje maszyny. Jak podkreśla EA, modyfikacje należą do jednych z bardziej lubianych rzeczy w grze.

Z ciekawostek, gracze będą się ścigać nie tylko po asfalcie, ale również bezdrożach. Oczywiście nie zabraknie też emocjonujących pościgów z udziałem policji.

W 2015 roku miał miejsce restart serii, zadziwiła nas liczba otrzymanych uwag. Dzięki temu zrozumieliśmy, jak bardzo kochacie Need for Speed, i że to dzięki wam dotarliśmy tak daleko. Im bliżej imprezy EA PLAY w czerwcu, tym więcej szczegółów będziemy mogli ujawnić. Na razie możemy zdradzić tylko kilka informacji dotyczących gry i powiedzieć o tym, co będą one oznaczać dla was, deweloperów i całej serii – czytamy na oficjalnym blogu Need for Speed.

Need for Speed 2017

Źródło: EA

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.