Nowa gra Naughty Dog powstaje od dłuższego czasu. Może nie jest tak daleko, jak się wydaje

Postacie z gier Naughty Dog
Newsy PS5

Nie jest żadną tajemnicą, że Naughty Dog przygotowuje kolejną dużą produkcję niezwiązaną z The Last of Us. Dopiero teraz dowiedzieliśmy się jednak, od jak dawna powstaje tajemniczy tytuł.

Pracujący dla studia od dwóch dekad Josh Scherr zawarł na swoim profilu LinkedIn bardzo ciekawą informację. Deweloper potwierdził, że zespół od ponad dwóch lat przygotowuje „coś nowego”, co najwyraźniej nie jest ani odświeżonym The Last of Us, ani grą multiplayer osadzoną w postapokaliptycznym uniwersum Joela i Ellie.

Źródło: LinkedIn

Skoro gra powstaje od dwóch lat, niewykluczone, że ukaże się za dwa lub trzy lata. Wówczas (optymistycznie patrząc) Sony mogłoby zapowiedzieć ją nawet w przyszłym roku – zakładając rzecz jasna, że produkcja będzie przebiegała pomyślnie.

Jak wspominałem, to optymistyczny scenariusz. Naughty Dog ma teraz ręce pełne roboty, bowiem wciąż szlifuje remake The Last of Us, a i o rychłej premierze sieciowego TLoU możemy raczej jedynie pomarzyć. Choć Insomniac pokazało, że większe studia PlayStation nie mają większych problemów z tworzeniem paru projektów jednocześnie, trzeba pamiętać, że i tak nie jest to łatwa sztuka.

Mam nadzieję, że tajemnicza gra ND to zupełnie nowa marka. Uwielbiam The Last of Us, a Uncharted jest super, ale chciałbym zobaczyć coś świeżego w wykonaniu tego zespołu. Obym się nie rozczarował.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie