Największe premiery gier na wrzesień. 13 tytułów godnych uwagi

FIFA 18

Deweloperzy używają mocnych słów do promocji tytułu: FIFA 18 zaciera granicę między światem wirtualnym a prawdziwym i ożywia bohaterów, zespoły i atmosferę tego wspaniałego sportu. Czy rzeczywiście realizm stoi na tak wysokim poziomie? Wkrótce się przekonamy.

EA zaznacza, że FIFA 18 to największy krok naprzód w rozwoju technicznym serii: Technologia ruchu prawdziwych piłkarzy, nowy system animacji poprawiający precyzję sterowania i doskonale odwzorowujący osobowość zawodników – teraz Cristiano Ronaldo i inni najlepsi piłkarze grają i poruszają się tak, jak na prawdziwych boiskach. Sterowanie piłkarzami połączone z nowymi stylami zespołowymi i ustawianiem się dają narzędzia do tworzenia emocjonujących chwil, które rozgrzewają do czerwoności areny piłkarskie na całym świecie.

Ponadto do gry wraca tryb fabularny: Po wspaniałym pierwszym sezonie w Premier League Alex Hunter jest na ustach wszystkich. Teraz wraca na nowy sezon. Krążą plotki, że dojdzie do transferu. Okno transferowe otwiera się 1 lipca. Każdy będzie mógł zagrać w „Drogę do sławy: Powrót Huntera” w dniu premiery gry FIFA 18 – 29 września 2017 r.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One, Switch, PS3, Xbox 360
  • Data premiery w Polsce: 29 września
  • Producent: EA Sports
  • Wydawca w Polsce: Electronic Arts Polska

Na szóstej stronie uczta dla fanów RPG.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.