Gracze wybrali najpiękniejszą grę na PS5 i są w tym niemal jednogłośni

Najpiękniejsza gra na PS5. Gracze wybrali swój typ
Newsy PS5

Setki komentarzy i parę tytułów, które przewijają się niemal w każdym – tak wygląda głosowanie na najpiękniejszą grę na PS5. Gracze z Reddita mają swój typ.

Niedawno w wątku na Reddicie dotyczącym PS5 rozbrzmiała bardzo ożywiona dyskusja. Jeden internauta zapytał resztę społeczności o ich typy, jeżeli chodzi o najpiękniejsze gry dostępne na tym sprzęcie. Zdecydowana większość pozycji dostępna jest także na innych konsolach, a inne to tytuły cross-gen. Mimo wszystko najczęściej przewijały się właśnie produkcje od studiów Sony.

Najpiękniejsza gra na PS5 zdaniem graczy z Reddita to Horizon Forbidden West i jest to decyzja niemal jednogłośna. Wątek przyciągnął mnóstwo internautów i zdobył setki komentarzy, a jednym z najczęściej powtarzających się tytułów to właśnie ostatnia część serii Horizon. To dokładnie ta sama gra, której nie zawarłem na liście najlepszych tytułów na PS5 i poleciały na mnie za to gromy. Mimo wszystko nie mogę zaprzeczyć, iż pod względem grafiki wygląda po prostu obłędnie.

Nie wszyscy jednak byli tak samo jednogłośni. Wiele osób stawiało na The Last of Us Part II, głównie ze względu na poziom grafiki, jaki udało się osiągnąć twórcom jeszcze na PS4. Wraz z Horizon mamy więc w zestawieniu dwa tytuły wydane także na poprzednią generację. Na szczęście wiele osób dawało także swój typ na Demon’s Souls oraz Returnal. W pierwszym przypadku wrażenie robi mnóstwo detali i przepiękne lokacje, a w drugim – zniewalające efekty cząsteczkowe. Wiele osób stawia również na Ratchet & Clank: Rift Apart. To faktycznie przepiękny tytuł, którego moc tkwi jednak w kolorowych i dopracowanych efektach, a także w samej stylistyce.

Jakie są Wasze typy na najpiękniejszą grę na PlayStation 5?

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie