Najlepsze mody do GTA V – jetpack, lepsza grafika, policja, Superman, sekrety, tsunami…

Zastanawiacie się, jakie mody do GTA V warto sprawdzić? Zapraszamy do naszego zestawienia, w którym znajdziecie opisy, filmiki i linki do pobrania modyfikacji.

Mody do GTA V ruszyły pełna parą od dnia pecetowej premiery tytułu i sporo już zostało wydanych. Aktywnie śledzimy scenę moderską skupioną wokół gry od studia Rockstar i staramy się prezentować na bieżąco najciekawsze modyfikacje. Żebyście jednak nie musieli przeglądać teraz dziesiątek wcześniejszych newsów, postanowiliśmy wybrać najlepsze mody i zebrać je w jednym tekście. Zatem jeśli chcecie poznać sekrety Los Santos, stać się nieśmiertelnym lub zwiedzić miasto z innej perspektywy, zapraszamy do przeglądania i pobierania modów.


Poniżej znajdziecie spis treści, więc szybko możecie wybrać interesujący Was mod. Dajcie znać w komentarzach, które modyfikacje najbardziej przypadły Wam do gustu.

UWAGA: Pamiętajcie, że Rockstar nie toleruje używania modów w GTA Online. Jeśli to zrobicie, możecie dostać bana na konto. Zatem jeśli bawić się bezpiecznie z modami, to tylko w trybie kampanii.

Najlepsze mody do GTA V – spis treści:

Na następnej stronie zobaczysz pierwszy z polecanych przez nas modów do GTA V

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • MrocznyChleb

    Dajcie mi mody prosze

  • MrocznyChleb

    Jak mi nie dacie modów to napisze taki komentarz że wam jaja spadną.

22 Shares
Share22
+1
Tweet