Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Najlepsze gry z Wii trafią na konsolę nowej generacji!

W naprawdę niezłej cenie.

Nintendo zapowiedziało, że jedne z najlepszych tytułów, w które graliśmy na Wii, teraz pojawią się w cyfrowej wersji na Wii U.

Pierwszy z nich zadebiutował już w eShopie. Jeśli nie mieliście przyjemności zetknąć się z Mario Galaxy 2, to macie teraz niezłą okazję. Co prawda w normalnej cenie gra kosztuje 80 złotych, lecz przez pierwszy tydzień od nowej premiery możemy ją kupić o połowę taniej, czyli za 40 złotych.

W kolejce do eShopu czekają już kolejne hity z Wii. Donkey Kong Country Returns zadebiutuje 22 stycznia, a Metroid Prime Trilogy pojawi się 29 stycznia. Każdy, przez tydzień od premiery, będzie do kupienia za cztery dyszki. W przypadku trylogii Metroid to naprawdę śmieszne pieniądze biorąc pod uwagę fakt, że na aukcjach internetowych jej cena sięga średnio 200 złotych.

W późniejszym terminie dostaniemy jeszcze Kirby’s Adventure Wii, Pandora’s Tower, Punch-Out oraz Sin & Punishment. Nintendo nie zdradziło jeszcze dat premier w przypadku tych tytułów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się