Najlepsze filmiki z gier [#81]. Nintendo Switch w akcji

nintendo-switch
Polecamy! Wideo Wideo tygodnia

Zapraszamy do naszego kolejnego zestawienia najlepszych filmików minionego tygodnia. Na naszą listę trafiło kilka wyjątkowych materiałów. Jednym z ciekawszych jest z pewnością ten związany z debiutem Nintendo na żywo w popularnym amerykańskim show telewizyjnym.

Szef amerykańskiego oddziału Nintendo Reggie Fils-Aime pojawił się w jednym z najpopularniejszych talk-show na świecie – The Jimmy Fallon Show. Pokazał on w trakcie programu nie tylko Super Mario Run, ale także Nintendo Switch. To pierwszy taki pokaz nowe konsoli japońskiego giganta. Mogliśmy dzięki temu zobaczyć, jak sprzęt spisuje się w akcji na przykładzie Zelda: Breath of the Wild.

Produkcję pokazywał zarówno Fils-Aime, jak i Jimmy Fallon, któremu dane było zapoznać się z bliska ze Switchem. W trakcie prezentacji zobaczyliśmy, w jaki sposób sprzęt zmienia się z konsoli stacjonarnej w mobilną.

Prezentacja w trakcie The Jimmy Fallon Show może potwierdzać tezę szefa marki PlayStation Shuhei Yoshidy, który niedawno stwierdził, że Nintendo adresuje swój sprzęt przede wszystkim do niedzielnych graczy. Nie da się ukryć, że pokaz w trakcie najpopularniejszego amerykańskiego talk-show, właśnie w taką grupę celuje.

Na drugiej stronie przedstawiamy nietypowy pinball.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie