Najlepsze filmiki z gier [#64]. Bronie w Battlefield 1, niezwykły wyczyn w DOOM, realizm w FIFA 17…

Warto zobaczyć te materiały jeszcze raz!

Zapraszamy na kolejne zestawienie, w którym prezentujemy najciekawsze naszym zdaniem filmiki z gier, które pojawiły się w sieci na przestrzeni ostatniego tygodnia.

Jak zawsze, wybieramy pięć materiałów i tym razem padło na same wielkie produkcje. Poza DOOM są to gry, które jeszcze nie pojawiły się na rynku. Zaczynamy od klimatów drugiej wojny światowej, okopów i ostrej walki na froncie. Nie inaczej, chodzi o Battlefield 1.

Poniższy filmik skupia się na broniach, którymi postrzelamy w nadchodzącej grze od DICE. Deweloperzy opowiadają, że zanim wzięli się za ich projektowanie osobiście ruszyli na poligon, by dotknąć, zobaczyć i przede wszystkim postrzelać. Dzięki temu mamy mieć pewność, że oręż, do którego dorwiemy się w nadchodzącej odsłonie Battlefield, będzie jak najwierniej odpowiadała oryginalnym spluwom i broni białej. Mamy nadzieję, że tytuł pod tym względem rzeczywiście nie zawiedzie. Nowy trailer nie jest oczywiście przegadany i pokazuje również kilka efektownych ujęć prosto z Battlefield 1.

Na drugiej stronie pierwszy gameplay z nowej odsłony kultowej strzelaniny.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.