Najlepsze filmiki z gier [#105]. Gorączka przed E3

Najlepsze filmiki z gier [#105]. Gorączka przed E3
Polecamy Wideo tygodnia

Już dzisiaj wieczorem możecie śledzić razem z nami pierwszy z najważniejszych pokazów tegorocznego E3. EA już o godz. 21.00 przedstawi swoje nowe produkcje.

My tymczasem zapraszamy Was do oglądania pięciu najciekawszych filmików mijającego tygodnia. Rozpoczynamy od gry FIFA 18.

Znaleźli się oczywiście gracze, którzy widzą w FIFA 18 zeszłoroczny śnieg, lecz jak to się mówi: piłka jest okrągła, a bramki są dwie. Tutaj niczego nowego nie wymyślisz. Czy skończy się jednak na tym, że nowa część to FIFA 17 ze zaktualizowanymi składami? EA Sports raczej nie pozwoli sobie na takie lenistwo i nie narazi się milionom graczy idąc na łatwiznę. Poprawki w grafice na pewno będą, co widać już po pierwszym zwiastunie. Odpowiednie porównanie skomponował dla nas YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1. Jego filmik zestawia sceny ze zwiastuna FIFA 18 z podobnymi ujęciami, uchwyconymi w FIFA 17 na PS4 Pro.

Pamiętajcie jednak, że to wczesne porównanie grafiki, a ostateczna wersja FIFA 18 może, choć nie musi, wyglądać nieco inaczej. Na potrzeby filmiku Cycu1 musiał też nieco skadrować nowy zwiastun, stąd lekkie rozmycie obrazu. Jednak i z takim mankamentem widać, że nowa część zaktualizuje nie tylko składy zespołów.

Na drugiej stronie przedstawiamy najnowszą odsłonę Need for Speed.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie