Najlepsze filmiki z gier [#87]. DiRT 4, Wiedźmin 3 i wiele innych

Oto najciekawsze materiały wideo mijającego tygodnia.

Wybraliśmy dla Was 5 filmików, które powinniście zobaczyć, jeśli tylko nie mieliście okazji zrobić tego wcześniej. Miniony tydzień obfitował w sporo interesujących wydarzeń, a jednym z nich była bez wątpienia zapowiedź DiRT 4.

Zapowiedziany właśnie DiRT 4, stworzony przez uznane studio Codemasters, wyjdzie na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC już 9 czerwca.

DiRT 4 to nie tylko nawiązanie jakościowe do sukcesu DiRT Rally, ale też przeniesienie pasji i realizmu rajdów samochodowych na wyższy poziom. Deweloper nie zapomina o kontynuacji tradycji kultowej serii Colin McRae Rally, a za sprawą odległych miejsc takich jak Australia, Hiszpania i Kalifornia, gracze poczują, że rajdy to sport o zasięgu globalnym. Ponadto weźmiemy udział w bezpardonowych zawodach rallycross, opartych o licencję FIA World Rallycross Championship, oraz szalonych wyścigach ciężarówek i buggy – Landrush. DiRT 4 łączy emocje i realizm zeszłorocznego DiRT Rally z radością, przystępnością i adrenaliną poprzednich odsłon – DiRT 2 oraz DiRT 3.

Na drugiej stronie zobaczycie świetną paczkę tekstur do Wiedźmina 3.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.