Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Nagi mod do RDR 2 na PS4. Gracz rozebrał Morgana, oto screeny

Choć RDR 2 nie wspiera modów na PlayStation 4, jeden z graczy znalazł sposób, by pozbawić głównego bohatera wszystkich ciuchów.

Bardzo często, kiedy jakaś gra otrzymuje wsparcie dla modów, społeczność rusza do pracy i jednym wśród pierwszych modów jest nude mod. RDR 2 nie wspiera modyfikacji, lecz jednego z fanów tytułu nie powstrzymało to, by nie rozebrać Arthura Morgana.

Posiadacz PlayStation 4, który woli pozostać anonimowy (dzięki mp1st.com), używając oprogramowania do edycji zapisów o nazwie „Save Wizard” dla PS4, opublikował pierwsze, nagie ujęcia Arthura Morgana! Zobaczysz je w poniższej galerii.

Niestety (lub na szczęście) części intymne kowboja są niewidoczne. Nie można ich zobaczyć z prostej przyczyny – Rockstar projektując model postaci nie wypełnił spodenek bohatera.

Zastanawiamy się, co się stanie po wydaniu RDR 2 na PC. Choć Rockstar oficjalnie o tym nie mówi, wersja gry na komputery jest naturalnym następnym krokiem dewelopera. Możemy się spodziewać, że wówczas moderzy nie tylko rozbiorą głównego bohatera…

Na konsolach możemy skorzystać natomiast z wielu kodów/cheatów do RDR 2, które potrafią nieźle ułatwić życie na Dzikim Zachodzi. Lista kodów do przejrzenia w tej wiadomości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%