Nacon Revolution Pro Controller – znamy cenę nowego pada do PS4

Nacon Revolution Pro Controller – znamy cenę nowego pada do PS4
Newsy PS4 Technologie

Znacznie taniej niż Razer Raiju.

W zeszłym miesiącu Sony ujawniło szczegóły dotyczące dwóch nowych padów do PS4, które jeszcze w tym roku wylądują na rynku.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, ile przyjdzie zapłacić za kontroler Razer Raiju (szczegóły przypominamy poniżej), a teraz poznaliśmy cenę Nacon Revolution Pro Controller. Jeśli będziecie chcieli się w niego zaopatrzyć, będziecie musieli wyciągnąć z portfela 109,99 euro, co w przeliczeniu na złotówki daje około 485 zł.

Dajcie znać, czy jesteście gotowi na takie wydatki, czy w zupełności wystarcza Wam standardowy DualShock 4.

Razer Raiju – cena i data premiery nowego pada do PS4. Będzie drogo!

Za kontroler Razer Raiju przyjdzie nam zapłacić 169,99 euro, co w przeliczeniu na naszą walutę daje około 750 zł. Jeśli znajdą się chętni na wydawanie pieniędzy, będą mogli kupić pada od 9 grudnia, kiedy to urządzenie wyląduje w sprzedaży.

Jak sądzicie, profesjonalny pad do PS4 wart jest takiej ceny? Poniżej przypominamy, co zaoferuje Razer Raiju oraz drugi z kontrolerów, który również zostanie wydany do końca tego roku.

Nowe pady do PS4 – poznajcie Razer Raiju oraz Nacon Revolution

Przyjrzyjmy się nowym padom, zaczynając od modelu Razer Raiju. Jak podkreśla Sony, otrzymamy turniejowy kontroler, który powinien spodobać się przede wszystkim fanom e-sportu. Urządzenie posiada dwa dodatkowe bumpery oraz dwa odczepiane przednie triggery. Co ciekawe, będziemy mogli ustawić krótszy skok dla poszczególnych przycisków. Na froncie kontrolera znajdziemy też dodatkowy panel umożliwiający szybki dostęp do funkcji multimedialnych PS4.

Razer Raiju zaoferuje również dwa profile ustawień, pomiędzy którymi będziemy mogli przechodzić oraz naturalnie je modyfikować. Pad posiada wejście słuchawkowe 3.5 mm, które pozwoli na regulację głośności w zestawie słuchawkowym. Mamy też wymienne gumowe nasadki na analogi, które maja nam zapewnić lepszą przyczepność podczas długich i intensywnych rozgrywek oraz mierzący sobie opleciony przewód o długości 3 m zakończony wtyczką USB. Kabel jest zdejmowany w celu łatwego przechowywania.

Drugim zaprezentowanym padem jest natomiast Nacon Revolution. To profesjonalny kontroler, również przygotowany z myślą o turniejach e-sportowych. Sony zaznacza, że drążki analogowe urządzenia posiadają zwiększony kąt wychylenia – do 46 stopni. Czułość analogów będziemy mogli dodatkowo zwiększyć, korzystając z dedykowanego oprogramowania.

Pad posiada cztery dodatkowe przyciski szybkiego dostępu. Przypiszemy pod nie konkretne makra. Nacon Revolution to również ośmiokierunkowy d-pad czy cztery konfigurowalne profile, które będziemy modyfikować korzystając z dodatkowego oprogramowania na PC. Zmienimy w ten sposób obłożenie przycisków (mapowanie), ustawimy wspomnianą czułość drążków oraz przypiszemy makra.

Nacon Revolution pozwoli ponadto na dostosowanie wagi do preferencji gracza dzięki sześciu ciężarkom, które znajdziemy w komplecie z padem. Urządzenie będzie kompatybilne z każdym modelem PS4 i podłączymy je do konsoli za pomocą 3-metrowego przewodu. Kabel – podobnie jak w Razer Raiju – również będzie odczepiany.

Razer Raiju i Nacon Revolution – zdjęcia

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie