Darmowa dostawa na nachosy i popcorn tylko dzisiaj!

Darmowa dostawa na nachosy i popcorn tylko dzisiaj!
Newsy

Zastanawiacie się nad seansem dzisiaj lub w najbliższych dniach? Mam kod rabatowy!

W sklepie Crunchysnack.pl zorganizowana jest akcja promocyjna na darmową dostawę. Wystarczy, że zamówicie dowolne produkty i przekroczycie 30 zł na zakupy! Używając kodu WTOREK nie zapłacicie nic za przesyłkę. Akcja trwa tylko do dzisiaj do końca dnia!

Warto skorzystać z okazji, bo sklep Crunchysnack.pl oferuje naprawdę sporo świetnych przekąsek. Na stronie znajdziecie popcorn w kilku smakach, nachosy z sosami, słodkie żelki, ciastka, orzechy i wiele innych dobroci! Na pewno znakomicie sprawdzą się podczas seansu czy grania.

My mieliśmy już okazję spróbować kilku produktów od Crunchysnack.pl. Popcorn był świeży, nachosy tak samo, zwłaszcza obłędnie smakowały z sosem serowym. Zresztą zerknijcie sami do naszego poprzedniego tekstu. Może coś z naszej listy wpadnie też na Wasz stół!

Źródło: Materiał powstał we współpracy z Crunchysnack.pl

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie