Muzyka z GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana już na Spotify, Apple Music i Google Play Music

Muzyka z GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana już na Spotify, Apple Music i Google Play Music
Newsy PC PS4 XOne

Minialbum dla fanów Gwinta.

CD Projekt RED ogłasza premierę minialbumu z muzyką z GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej. Deweloper informuje, że jest on dostępny w popularnych serwisach strumieniujących oraz w cyfrowych sklepach muzycznych na całym świecie i zawiera nowe kompozycje przygotowane przez Mikołaja Stroińskiego oraz Marcina Przybyłowicza – kompozytorów odpowiedzialnych za wielokrotnie nagradzaną ścieżkę dźwiękową do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon i dodatków Serca z Kamienia oraz Krew i Wino.

Muzyka w GWINCIE to dla nas kolejna okazja do powrotu do świata profesjonalnego zabójcy potworów Geralta z Rivii, choć tym razem w nieco innej formie – powiedział Music Director studia CD PROJEKT RED, Marcin Przybyłowicz. – Wspólnie z zespołem folk metalowym Percival powracamy w znane przez fanów serii gier Wiedźmin muzyczne rejony, ale próbujemy również czegoś nowego. Mamy nadzieję, że muzyka z GWINTA przypadnie graczom do gustu – dodaje Przybyłowicz.

Minialbum EP z muzyką z GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej dostępny jest w serwisach Spotify, iTunes, Apple Music, Google Play Music, Tidal, Deezer, Muzodajni, T-Mobile, Play The Music, empik.com, Muzyka Tu i Tam.

Jedyny minus albumu to jego długość – tylko cztery utwory. Chciałoby się więcej!

Źródło: CD Projekt RED, opracowanie własne

Poradnik – jak działa system postępu i nagród w GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana?

Gracze zasypują polskiego dewelopera pytaniami odnośnie systemu postępu i nagród w GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana. Jeśli również chcecie dowiedzieć się co nieco o tych sprawach, odpalajcie poniższy poradnik wideo, w którym Marcin Momot (Community Lead) i Jason Slama (Lead Programmer) wyjaśniają wszystko szybko i przystępnie.

Materiał nagrano w języku angielskim, lecz opatrzono polskimi napisami, które można włączyć w opcjach materiału. Zapraszamy do oglądania i przypominamy, że obecnie trwają zamknięte beta testy GWINTA, które są przeprowadzane na komputerach PC orz konsoli Xbox One.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie